Animacja opowiada o Sintel, młodej dziewczynie która wyleczyła i przygarnęła młodego smoka. W momencie gdy smok zostaje porwany przez większego smoka, dziewczyna wyrusza na jego poszukiwania. Przedstawiona opowieść jest piękną animacją o przyjaźni, szlachetności, oddaniu oraz przywiązaniu.

To szalona, niebezpieczna i pełna krętych labiryntów przejażdżka kolejką w opuszczonej kopalni złota w której możemy spotkać zjawę wiecznego skarbnika, który żyje w niej od chwili kiedy pojawili się pierwsi poszukiwacze tego cennego do dziś surowca!

Animacja składająca się z trzech różnych filmików. Rozpoczynamy od przejażdżki kolejką przez puszczę amazońską, później bierzemy udział w wyścigu szczurków, a na koniec razem z chłopcem i jego kosmicznym przyjacielem przemierzamy krainę dinozaurów.

W pierwszej animacji wcielamy się w rolę robota i walczymy z robo-pająkami, aby ocalić naszą planetę. Druga część opowiada o losach Sonica i Chipa którzy postanawiają schronić się w starej rezydencji. Ich pobyt spróbują wykorzystać 3 duchy: dziewczyny oraz dwóch duchów które walczą o jej względy. Duchy urządzają polowanie na przybyszy aby… zrobić im zdjęcie strachu!

Film składa się z trzech animacji: w pierwszej uczestniczymy w niesamowitym przelocie nad miastem. Naszym przewodnikiem jest chłopiec i jego kot, którzy marzenia o lataniu wcielili w życie. W kolejnej animacji bierzemy udział w wyścigu off-road, a na koniec czeka nas przelot myśliwcem w krainie lodowców.

To seria 3 strasznych animacji: w pierwszej widz przemierza stary dom w którym spotyka przerażające stwory, duchy i pająki. Druga to podróż w nieznane i mroczne zakamarki starego zapomnianego cmentarza na którym spotykamy dziwaczne i straszne istoty! Na koniec czeka nas ucieczka przez krainę zombie, które ścigają naszego bohatera.

Animacja składa się z trzech części w klimacie dzikiego zachodu. Na początku jedziemy kolejką przez wielki kanion, później podróżujemy po dzikim zachodzie i staramy się uciec przed zbirami i pomóc naszemu przyjacielowi. W ostatniej części przenosimy się do czasów Lucky Luke’a i próbujemy złapać złodziei, którzy okradli bank.

W pierwszej części animacji podróżujemy balonem przez śnieżną krainę, później latamy razem ze sympatycznymi stworkami po park rozrywki, a na koniec bierzemy udział w emocjonującym wyścigu zabawek.

To mrożący krew w żyłach horror obok którego nie można przejść obojętnie. W „Hell House” wcielamy się w chłopca który znajduje się w opuszczonym domu pełnym duchów, które chcą go zabić. W kolejnej części bierzemy udział w przejażdżce kolejką podczas której spotykamy dziwne i straszne stworzenia.

Animowana seria filmów edukacyjnych dla młodego widza. Składa się z trzech filmów. W pierwszym spotykamy lamę, która próbuje przejść na drugą stronę ulicy, a pomaga jej w tym żółw. W drugim  filmie widz ma do czynienia z tsunami niszczącym miasto. Trzeci film to poznanie świata delfinów i ich życia w wodnym środowisku.

„Epoka Lodowcowa” to humorystyczna bajka z udziałem zwierząt. Nasi bohaterowie muszą sprostać wyzwaniom jakie rzuciła im nagła epoka lodowcowa oraz pokonać tygrysa.

Tytułowy królik budzi się w swojej króliczej jamie, jest dręczony przez 3 małe stworzenia: Gimerę, Franka i Rinky’ego. Kiedy Gimera zabija motyla, Królik decyduje się na zemstę w stylu drapieżcy, a  nie zwykłego królika. Jest to opowieść pełna humoru o barwnej animacji.

Misja Apollo 11, start rakiety i podróż w przestrzeń kosmiczną, pierwsze lądowanie na księżycu. O tym właśnie opowiada ta animacja, ale główni bohaterowie to trzy muchy.

W tej animacji wcielamy się w rolę małego żółwika który przemierza ocean aby dotrzeć do rodziny. Podczas tej wyprawy spotka nas wiele przygód, ale także niebezpieczeństw.

„Misja: Muzeum” to animacja o dwóch zabawnych włamywaczach, którzy kradną skarb piratów ukryty w muzeum. Cała misja komplikuje się, gdy na ich drodze stają duchy ożywionych piratów!  Misja: Muzeum to film pełen akcji, z elementami humoru i nieoczekiwanymi zdarzeniami w  nietypowej muzealno-kinowej scenerii.

To seria 3 filmów: w pierwszej cześci widz wciela się w rolę młodej dziewczyny, którą gonią przerażające, zmutowane pająki. Kolejne części przedstawiają ucieczkę przed żądnym krwi mordercą, który będzie nas gonił z piłą mechaniczną oraz ucieczkę przed dziwacznymi stworami.